O Addizone

Jsme portál, kde je zábava hlavním úkolem. Snažíme se pro hráče udělat ze hry dokonalý zážitek. Na Jailbreaku pořádáme soutěže a vytváříme kreativní kola. Na 1v1 na konci každého měsíce vyhlašujeme nejlepšího hráče, který obdrží buď náhodný skin, nebo steam klíč. Na TS3 si můžete vytvořit místnost a upravit si ji jakkoliv a to vše bez pomoci admina. Čeká vás zde mnoho dalších přepkvapeních a projektů. To je Addizone, tak neváhej a připoj se!

Herní servery

CSGO [CZ/SK] Addizone.cz - Jailbreak 82.208.17.105:27849 0 / 22 ba_jail_rebellion_fix Připojit se Online
CSGO [CZ/SK] Addizone.cz - 1v1 82.208.17.50:27914 0 / 14 am_killdepot Připojit se Online
CSGO [CZ/SK] Addizone.cz - Hunger Games 217.11.249.83:27123 0 / 10 hg_afghanistan Připojit se Offline

VIP?

Proč si u nás koupit vip? Odpoveď je jasná! Máte spoustu výhod, které naleznete ZDE. Jedna z těch nejlepších je ta, že ho máte navždy! Můžete si ho pořídit jak na CS:GO servery, tak na TS3 server.

Admin tým

Majitel Mates
Správce Kro0
Hl.Admin chucki
JB Admin Duchy
JB Admin Pusanapenis
HG Admin DeadSwim

Teamspeak 3

Náš TS3 server není jentak obyčejný. Každý týden tam probíhá soutěž, ať už ve slovním fotbale, vědomostní soutěži, karaoke nebo v online hrách. Vyhrát můžete náhodný steam klíč nebo VIP. Každý hráč si u nás může jednoduše vytvořit permanentní místnost a upravit si ji podle vlastních potřeb a to vše bez pomoci admina.


Vytvořit místnost Připojit se

Užitečné informace

Připoj se k naší steam skupině

Již jsme překonali 300 členů, tak neváhej a přidej se k nám taky! Dozvíš se tam mnoho užitečných informací.

Soutěže

Na serveru máme dost soutěživé hráče a tak probíhá každý měsíc soutěž o VIP na CS:GO a na TS3 a každý týden soutěž na Jailbreaku, která nese název Simon týdne, přečtete si o ní ZDE.

Kontakt

Můžete nám napsat email na addizone@seznam.cz a nebo nás můžete kontaktovat na facebooku.